השירותים שלנו

ניקיון

קבוצת עוז משתמשת אך ורק בציוד ובטכניקות הניקוי העדכניות ביותר על מנת להבטיח שלקוחותיה יקבלו את התוצאות הטובות ביותר. קבוצת עוז מחויבת להשתמש במוצרי ניקוי ונוהלי ניקיון ידידותיים לסביבה, על מנת להבטיח ששירותי הניקיון שלה בטוחים הן לסביבה והן ללקוחותיה. 

החברה מציעה אפשרויות תזמון גמישות בכדי להתאים ללוחות הזמנים השונים של לקוחותיה. בנוסף לשירותי הניקיון, קבוצת עוז מציעה גם מגוון שירותים נוספים: לרבות שירותי ניקיון, פינוי פסולת ומכולות , ניקוי שטיחים וניקוי חלונות. זאת תוך התמקדות במתן שירות יוצא דופן ובניית קשרים ארוכי טווח עם לקוחותיה – קבוצת עוז היא שותפה מהימנה לעסקים וללקוחות מגורים המחפשים פתרונות ניקיון אמינים ויעילים.

בסך הכל, שנות הניסיון של קבוצת עוז, המחויבות לאיכות והגישה הממוקדת בלקוח הופכים אותה לאחת מחברות הניקיון האמינות והאמינות ביותר בענף. בין אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון קבועים או פתרונות ניקיון מיוחדים, לקבוצת עוז יש את המומחיות והמשאבים כדי לענות על הצרכים שלכם.

כוח אדם

קבוצת עוז הינה חברת כוח אדם מובילה בעלת ניסיון של עשרות שנים במתן פתרונות כוח אדם מהשורה הראשונה לעסקים בכל הגדלים. עם רקורד מוכח של הצלחה, קבוצת עוז ביססה את עצמה כשותפה מהימנה לעסקים בתעשיות שונות.

צוות המגייסים ומומחי כוח האדם המיומנים של החברה פועלים ללא לאות כדי להבין את הצרכים והדרישות הייחודיות של כל לקוח, ולאחר מכן ממנפים את הרשת והמשאבים הנרחבים שלהם כדי לזהות את המועמדים הטובים ביותר לתפקיד. בין אם מדובר בכוח אדם זמני, השמה קבועה או חיפוש מנהלים, קבוצת עוז מציעה מגוון רחב של פתרונות כוח אדם כדי לענות על הצרכים המגוונים של לקוחותיה.

 

דילוג לתוכן